Pracownik produkcji

Rzeszów, podkarpackie, Polska
WONA CONCEPT & EVA LENDEL GROUP sp. z o.o.
Źródło : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • szycie konfekcji damskiej - suknie ślubne, wizytowe
  • dokonanie poprawek krawieckich w sukniach ślubnych i wieczorowych
  • terminowe realizowanie planów przeszycia

Nasze wymagania

  • doświadczenie w szyciu odzieży lekkiej, odzieży damskiej
  • umiejętność obsługi maszyny szwalniczych typu : stebnówka, overlock
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dbałość o szczegóły, dokładność oraz poczucie estetyki

To oferujemy

  • praca od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wyników i jakości pracy
  • możliwość dostosowanie godzin pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • praca w kameralnej, miłej atmosferze

O nas

Nowoczesna szwalnia, która zajmuję się szyciem sukien ślubnych i wieczorowych poszukuję chętnych i ambitnych osób do pracy.

Naszą pasją oraz powołaniem, jest tworzenie wymarzonych sukni ślubnych, wieczorowych, aby każda kobieta w dniu ślubu mogła czuć się wyjątkowo.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).