Spedytor Międzynarodowy

Wysokie Mazowieckie, podlaskie, Polska
VAN CARGO S.A.
Źródło : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Wysokie Mazowieckie

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i organizacja transportu
  • optymalizacja kosztów transportowych
  • aktywne nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz przewoźnikami
  • nadzór nad obiegiem dokumentów przewozowych

Nasze wymagania

  • min. 3 lat doświadczenia w zakresie działań operacyjnych i handlowych
  • znajomość rynku klientów i przewoźników
  • zaangażowanie, samodzielność i przedsiębiorczość
  • nastawienie na pracę zespołową
  • wyższe wykształcenie (niekoniecznie kierunkowego)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2), znajomość innych j. obcych będzie atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę, atrakcyjne warunki finansowe
  • pakiet wyjątkowych benefitów m.in nielimitowany urlop - brzmi ciekawie? : )
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji o europejskim zasięgu
  • pracę w firmie, która łączy stabilną pozycję na rynku i trzydziestoletnie doświadczenie w branży z innowacyjną technologią i współczesnym spojrzeniem na potrzeby pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne

VAN cargo S.A. oferuje usługi spedycji międzynarodowej. Jest jednym z podmiotów grupy VAN specjalizującej się w branży TSL.

Jako grupa obecnie zatrudniamy ponad 700 pracowników w 40 oddziałach w Europie, z czego 35 na terenie Polski. Działamy w oparciu o własny, przyjazny system funkcjonowania tak, aby zapewnić pracownikom rozwój, satysfakcję i dobrą atmosferę.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji.

Administratorem Danych jest VAN Cargo S.A. z siedzibą przy ul. Przecławskiej 8, 03-879 Warszawa. Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art.

7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182) oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania.

Zgody udzielam dobrowolnie. e następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."