Asystent/ -ka Działu Serwisu

Wolica (pow. pruszkowski), mazowieckie, Polska
Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Źródło : Pracuj.pl

Asystent / -ka Działu Serwisu

Miejsce pracy : Wolica (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klientów w Biurze Obsługi Klienta serwisu
  • dbałość o wizerunek firmy i satysfakcję Klienta
  • przygotowanie umów najmu samochodów zastępczych
  • prowadzenie dokumentacji w wersji papierowej i elektronicznej
  • wprowadzanie, weryfikacja i uzupełnianie danych Klientów w bazie danych
  • tworzenie kosztorysów napraw pojazdów
  • windykacja należności
  • raportowanie własnych działań i postępowanie zgodnie z obowiązującymi procedurami

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • nienaganna prezencja, wysoka kultura osobista, zdolności interpersonalne
  • pozytywne nastawienie do ludzi, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • doświadczenie w obsłudze klienta, otwartość oraz chęć pomocy
  • dobra organizacja pracy, systematyczność, odpowiedzialność
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • znajomość pakietu MS. Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w serwisie mechanicznym
  • znajomość programów : Auto Stacja, Auto Team, Elsa Pro

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej firmie podążającej za trendami rynkowymi, wpierającej Twoje aspiracje zawodowe oraz stwarzającej możliwości rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atmosferę otwartości, wzajemnego szacunku, relacje partnerskie na wszystkich poziomach organizacji
  • okres wdrożenia w asyście specjalistów
  • szeroką i dopasowaną ofertę szkoleń
  • realną szansę awansu
  • dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej
  • bezpłatny parking
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe
  • dofinansowanie do zajęć sportowych oraz opieki medycznej
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • opieka stomatologiczna
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Jako Grupa Krotoski, naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług związanych z motoryzacją, spełniających potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Stawiamy na ciągłe doskonalenie naszych kompetencji. Dążymy do stałego wzrostu poprzez rozwój naszej sieci dealerskiej i serwisowej, inwestowanie w zrównoważone technologie oraz dbanie o rozwój naszych pracowników.

Najważniejsze to robić to, co się lubi! Nasz zespół tworzą pozytywnie zakręceni pasjonaci.