Brand Master

Bytów, Poland
OEX Cursor

Brand Master Miejsce pracy : Bytów

Zadania na stanowisku :

  • sprzedaż produktów w wyznaczonych przez koordynatora projektu punktach na terenie miasta
  • budowanie profesjonalnego wizerunku marki na rynku
  • aktywne pozyskiwanie nowych konsumentów
  • przekazywanie informacji marketingowych o prezentowanych produktach (podgrzewacze tytoniu, e-papierosy, saszetki nikotynowe)

Poszukujemy osób, które :

  • są dyspozycyjne minimum 4-5 dni w tygodniu (w tym weekendy, godziny popołudniowe i wieczorne)
  • nie boją się nowych wyzwań oraz doświadczeń
  • są uśmiechnięte, energiczne i łatwo nawiązują kontakty z innymi ludźmi
  • są pełnoletnie

Mile widziane :

  • doświadczenie w sprzedaży
  • prawo jazdy kat. B
  • status studenta

Oferujemy :

wynagrodzenie

2950zł brutto / h

umowę

zlecenie

elastyczne

godziny pracy

  • bardzo miłą atmosferę pracy
  • profesjonalne szkolenia
  • stałą opiekę koordynatora projektu
  • możliwość

awansu

kartę

multisport

  • program rekomendacji pracowników
  • dodatek za pracę w soboty 5zł brutto / h