Młodszy Księgowy ds. należności (dział AR) z jęz. niemieckim - praca zdalna dla juniorów

Praca zdalna • Kielce, świętokrzyskie, Polska
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Kielce

Obowiązki :

  • Wsparcie procesów księgowych oraz bieżących czynności wykonywanych przez zespół
  • Księgowanie not korygujących i pozostałych dokumentów w systemie i na kontach klienta
  • Udział w migracji procesów księgowych
  • Tworzenie nowego zespołu księgowego, na potrzeby klienta biznesowego
  • Generowanie upomnień o zapłatę i wysyłanie ich do klientów
  • Kontakt z klientami oraz z działem windykacji
  • Wystawianie faktur i dokumentów korygujących,
  • Korespondencja z klientami i innymi działami księgowymi w firmie,
  • Przygotowywanie analiz i raportów, analizowanie danych i proponowanie rozwiązań i usprawnień
  • Praca w SAP i innych systemach.

Wymagania :

  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim oraz niemieckim na poziomie min. B2 (wymagana znajomość obu języków)
  • Zainteresowanie branżą księgowo-finansową
  • Chęć rozwoju w branży
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy na pełen etat
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (księgowość, finanse, pozostałe)

Oferta naszego klienta :

  • Stabilne zatrudnienie oraz pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość wyboru benefitów i inne),
  • Umowę o pracę
  • Możliwość wykonywania obowiązków w trybie zdalnym lub hybrydowo z Łodzi
  • Pracę zdalną, którą można wykonywać z dowolnego miejsca w Polsce
  • Komfortowe warunki pracy : praca zdalna bezterminowo od pierwszego dnia zatrudnienia (możliwość pracy z dowolnego miejsca w Polsce z dostępem do Internetu),
  • Jasna ścieżka kariery, możliwości podnoszenia kompetencji