Junior Accountant

Warsaw, MZ, PL, 00-839
Vistra

Vistra oferuje szerokie spektrum usług od obsługi kadr i płac oraz księgowości, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje.

Obecnie w 80 biurach na całym świecie pracuje ponad osób, co sprawia, że firma plasuje się w światowej czołówce firm z branży.

Zakres obowiązków :

  • Prowadzenie ksiąg powierzonych Klientów ze wsparciem przełożonego
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • Rozliczanie podatków VAT i CIT oraz sporządzanie odpowiednich deklaracji podatkowych
  • Udział w przygotowywaniu elementów sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie raportów i miesięcznych bilansów
  • Przygotowywanie i dokonywanie płatności
  • Bieżąca komunikacja z Klientami

Profil Kandydata :

  • 1-2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
  • Chęć dalszego rozwoju w obszarze pełnej księgowości
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Umiejętność budowania relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • Umiejętność organizacji pracy własnej

Co oferujemy :

  • Stabilność zatrudnienia : umowa o pracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Rozwój zawodowy : kompleksowe zadania, szkolenia wewnętrzne, dofinansowanie do szkoleń, np. w SKWP
  • Jasna ścieżka kariery
  • Dobra atmosfera : pomocny zespół i kierownictwo
  • Dobrze skomunikowana lokalizacja w centrum miasta
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej