Ekspert ds. produktów finansowych

Oława, dolnośląskie, Polska
Santander Bank Polska
Źródło : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Oława

Twój zakres obowiązków

  • efektywna realizacja celów sprzedażowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych
  • uczestniczenie w spotkaniach z Klientami i prezentowanie oferty Banku
  • rozpoznawanie i realizowanie potrzeb Klientów poprzez proponowanie zindywidualizowanych rozwiązań
  • zapewnianie kompleksowej, najwyższej jakości obsługi dla Klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (mile widziane produkty finansowe, ubezpieczenia)
  • umiejętność identyfikacji potrzeb klienta oraz doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego produktu
  • nastawienie na realizację zadań i osiąganie celów biznesowych
  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • optymistyczne nastawienie

To oferujemy

  • elastyczne zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą umowa agencyjna
  • wysokie prowizje bez górnej granicy (wynagrodzenie początkowe przy realizacji minimum planu)
  • stawki sprzedażowe, niezależne od realizacji budżetów
  • możliwość współpracy z pośrednikami
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pełne wdrożenie programem profesjonalnych szkoleń, rozwijających kompetencje twarde i miękkie
  • cykliczne szkolenia produktowe
  • konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i benefitu sportowego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka szkolna
  • program rekomendacji pracowników

Każdy z nas, wykonując swoje obowiązki, pomagając innym i przejmując odpowiedzialność, wywiera pozytywny wpływ na otoczenie.

Osiąga codzienne, ważne sukcesy, rozwija siebie, pomaga światu iść naprzód. Jest inspiracją do zmian na lepsze. Staje się wzorem do naśladowania i autorytetem, na którym zawsze można polegać.

Jest superbohaterem w swoim miejscu pracy.

Nasze sukcesy, te większe i mniejsze, nie miałyby miejsca, gdyby nie codzienne działania pracowników, osób zupełnie niezwyczajnych w tym, jak to robią.