Praca produkcyjna -> wyższe stawki, stabilne zatrudnienie

Rozprza, Polska
Randstad Polska

Szukasz pracy na dłużej? Lubisz pracę na produkcji? Chciałbyś dojeżdżać do pracy za darmo? Zależy Ci na szybkiej rekrutacji i pracy od zaraz?

Zgłoś się poprzez kliknięcie w przycisk "APLIKUJ" lub wyślij sms o treści "PRACA" na nr tel. wskazany w ogłoszeniu. Oddzwonimy i opowiemy o szczegółach oferty.

Lokalizacja zakładu : Radomsko

OFERUJEMY :

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas (3127 - 4000zł brutto)
  • dwie premie (frekwencyjna do 7% i produkcyjna do 3% wynagrodzenia)
  • bezpłatny transport do Radomska z okolicznych miejscowości (np. Piotrków Tryb., Rozprza, Gorzkowice, Bełchatów, ...)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS + płatny urlop)
  • pracę w czystej , nowczesnej fabryce
  • pracę na pełen etat w systemie 3-zmianowym
  • duże porcje pysznych obiadów w niewielkiej cenie (również na wynos)
  • atrakcje na terenie firmy : piłkarzyki, siłownia, minigolf, strefa relaxu
  • bogaty pakiet benefitów (OK SYSTEM, opieka medyczna, liczne zniżki na zakupy, tanie bilety do kina)

ZADANIA :

  • prace montażowe przy taśmie produkcyjnej
  • kontrola jakości

OCZEKUJEMY :

  • dyspozycyjności do pracy pełnoetatowej (również w niektóre soboty)
  • brak przeciwwskazań do pracy stojącej
  • doświadczenie na produkcji będzie dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47