praca technik na produkcji->6500 zł brutto, darm. dojazd i benefity

Kłodzko, Polska
Randstad Polska

Chcesz zmienić pracę na lepszą? Szukasz pracodawcy, który Cię doceni? Zacznij nową pracę na stałe jako technik utrzymania ruchu.

Mamy dla Ciebie wynagrodzenie do 6500 zł brutto, darmowy dojazd do pracy i dofinansowanie posiłków - to wszystko w jednej ofercie pracy! Nie czekaj i aplikuj na stanowisko technik utrzymania ruchu i ciesz się pracą pełną korzyści.

Posiadasz wykształcenie techniczne? Nie musisz mieć doświadczenia , liczą się dla nas Twoje umiejętności i wykształcenie.

Wyślij nam swoją aplikację przez formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

lokalizacja : Wrocław (Biskupice Podgórne)

oferujemy

  • STAŁE zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio z zakładem pracy)
  • wynagrodzenie od 4700 zł do 6500 zł brutto - zależne od Twojego doświadczenia
  • dofinansowanie do posiłków w pracy
  • dofinansowanie do nauki języków obcych
  • bezpłatny dojazd z Wrocławia i innych miejscowości m.in. : Boguszów Gorce - Bielawa - Brzeg Dolny - Dzierżoniów - Jawor - Kamieniec Ząbkowicki - Kąty Wrocławskie - Kłodzko - Legnica - Leśnica - Niemcza - Nowa Ruda - Nysa - Pieszyce - Sobótka - Strzegom - Strzelin - Środa Śląska - Świdnica - Świebodzice - Wałbrzych - Wołów - Ząbkowice Śląskie - Ziębice.
  • prywatna opieka medyczna, karta Multisport i ubezpieczenie na życie
  • program poleceń - za polecenie pracownika możesz otrzymać nawet do 3000 zł!
  • Jeżeli mieszkasz ponad 90km od firmy, możesz otrzymać5 000 pln brutto wypłacane wraz z pierwszą wypłatą oraz 200% miesięcznego wynagrodzenia wypłacanego wraz z 4 wypłatą!

zadania

  • przegląd oraz naprawa maszyn
  • utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej
  • prowadzenie dokumentacji technicznej

oczekujemy

  • osób z wykształceniem o profilu technicznym (elektryka, mechanika, pneumatyka itd.)
  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym (2 dni pracy 7-19, 2 dni pracy 19-7, 4 dni wolne)
  • podstawowej znajomości obsługi komputera

Aplikuj - wypełnij formularz lub wyślij SMS o treści TECHNIK , a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47