Przedstawiciel Handlowy

Kraków, Polska
EVERUPTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dla naszego Klienta, firmy VESSTIGE, będącej autoryzowanym i wyłącznym przedstawicielem największych amerykańskich producentów wysokiej jakości tapet i wykładzin dywanowych, poszukujemy kandydata na stanowisko Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja - Kraków, małopolskie (praca zdalna)

Firmę tworzą pasjonaci, którzy wiele lat wsłuchiwali się w potrzeby rynku wykończenia wnętrz, posiadający wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta inwestycyjnego jak i indywidualnego.

Zespół handlowy to osoby nastawione na dotarcie do klienta, biznesu i zapewnienie wysokiej jakości obsługi.

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy laptop, telefon, auto służbowe z kartą paliwową
  • formę współpracy w oparciu o B2B
  • pracę w partnerskiej atmosferze, w organizacji nastawionej na otwartą komunikację
  • możliwość wpływu na organizację pracy własnej i posiadanie realnego wpływu na rozwój firmy
  • wsparcie na etapie wdrożenia i w każdy piątek szkolenia sprzedażowe

Ta oferta jest dla Ciebie interesująca? Wypełnij formularz w naszym systemie i dołącz CV, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu kilku dni i przeprowadzimy rozmowę rekrutacyjną.

Będziemy też z Tobą przez cały proces rekrutacji i pomożemy Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej w firmie.

Pamiętaj, będziemy rozpatrywać tylko osoby, które zaaplikują przez system.

Masz dodatkowe pytania? Nasi rekruterzy odpowiedzialni za ten projekt, z pewnością odpowie na wszystkie wątpliwości.

Więcej informacji o procesie rekrutacyjnym w Talent Place znajdziesz na stronie : https : / / talentplace.pl / kandydaci

Wymagania

  • doświadczenie handlowe zarówno z korporacji, sieci handlowych, jak i z mniejszych firm, rozeznanie w rynku inwestycji wykończenia wnętrz, środowisku projektowym, osoby znające asortyment tapet i wykładzin
  • wykształcenie wyższe (zarządzanie i marketing, handlowe, pochodne)
  • wysokorozwinięte umiejętności komunikacyjne i rozumienie potrzeb klienta
  • zaangażowanie i uczciwość
  • angielski komunikatywny
  • prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za cały proces prowadzenia nowego klienta,
  • tworzenie nowej bazy projektantów i szukanie inwestycji kontakt z biurami projektowymi, inwestorami generalnymi i zastępczymi, wykonawcami
  • budowanie relacji z klientem - spotkania biznesowo-handlowo w regionie zachodniopomorskim
  • wprowadzanie danych do systemu CRM, tygodniowe raportowanie