Specjalista/ka ds. analiz finansowych - j. angielski (100% zdalnie)

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Specjalista / ka ds. analiz finansowych - j. angielski (100% zdalnie)

Numer referencyjny : NISO

Miejsce pracy : Bydgoszcz

Główne zadania na stanowisku :

  • przygotowywanie i kontrola realizacji budżetu
  • tworzenie planów finansowych
  • analiza ryzyka i odchyleń
  • monitoring kosztów
  • bieżące raportowanie na potrzeby firmy
  • raportowanie cykliczne i ad hoc
  • ścisła współpraca z działem księgowości
  • usprawnianie istniejących procesów

Oczekiwania od kandydatów :

  • doświadczenie w obszarze kontrolingu / analiz finansowych (min. 1 rok) - warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne mile widziane
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2 / C1)
  • analityczny umysł
  • znajomość programu Ms Office
  • umiejętność poruszania się w bazach danych i arkuszach kalkulacyjnych

Nasz Klient oferuje :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • pracę zdalną z dowolnego miejsca w Polsce