Księgowy GL/RtR z j. angielskim - praca zdalna

Praca zdalna • Opole, opolskie, Polska
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Księgowy GL / RtR z j. angielskim - praca zdalna

Numer referencyjny : jaku

Miejsce pracy : Opole

Obowiązki na stanowisku :

  • rekoncyliacje kont
  • procesowanie transakcji, księgowanie wyciągów bankowych
  • księgowania w księdze głównej
  • księgowanie w obszarze środków trwałych, ich ewidencji i amortyzacji
  • kontrola sald należności i zobowiązań, wyjaśnianie nieścisłości
  • weryfikacja rachunku zysków i strat
  • przygotowanie dokumentów do sprawozdania finansowego
  • udział w zamknięciach miesiąca / roku
  • tworzenie raportów i zestawień

Oczekiwania wobec kandydatów :

  • Wykształcenie wyższe (preferowane : finanse, księgowość, rachunkowość, ekonomia bądź pokrewne)
  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze księgowości międzynarodowej (AP / AR / GL)
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość standardów US GAAP będzie dodatkowym atutem
  • Praktyczna znajomość MS Excel oraz programu SAP,

Nasi partnerzy biznesowi oferują :

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • Kompleksowy program wdrożeniowy oraz szkolenia doskonalące i kursy językowe
  • Codzienną pracę w języku obcym w ciekawym, wielokulturowym środowisku
  • Szansę na karierę w międzynarodowej organizacji
  • Możliwości rozwoju - ścieżki kariery
  • Możliwość zagranicznych wyjazdów służbowych
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, Multisport, Muliticafeteria, karta lunchowa, Vouchery, ubezpieczenia grupowe etc.)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę