Software Project Manager - Product Owner

Wrocław, dolnośląskie, Polska
CodeTwo
Źródło : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Wrocław

Technologie, których używamy

System operacyjny

Windows

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów softwarowych zgodnie z przyjętą w firmie metodyką przez wszystkie cykle ich życia, od analizy i planowania, poprzez implementację, testy, wdrożenie i utrzymanie.
  • Opracowywanie konceptów biznesowo-technicznych nowych i zmienianych funkcjonalności w programach.
  • Koordynacja działań wszystkich uczestników projektu (Product Ownerów, Marketingu, Programistów i Testerów).
  • Zarządzanie pracą i nadzorowaniem pracy programistów biorących udział w projekcie, w szczególności poprzez odpowiednie prowadzenie i nadzorowanie pracy w Azure DevOps Server.
  • Rozwijanie i optymalizacja metodyki prowadzenia projektów oraz prowadzenie związanej z nią dokumentacji.
  • Raportowanie z postępu pracy nad projektami.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków lub / i na stanowisku starszego programisty.
  • Umiejętność analityczna i techniczna pozwalająca współpracować z programistami przy realizacji zadań.
  • Znajomość i praktyczne doświadczenie w posługiwaniu się metodykami zwinnymi w prowadzeniu projektów softwarowych.
  • Dobra znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie czytania dokumentacji i artykułów technicznych.

To oferujemy

  • Możliwość wyboru pomiędzy pracą zdalną, pracą w biurze we Wrocławiu lub Jeleniej Górze.
  • Ciekawą i ambitną pracę przy tworzeniu komercyjnego oprogramowania wykorzystywanego przez ponad 110 000 firm ze 170+ krajów świata.
  • Realny wpływ na tworzone oprogramowanie.
  • Pracę z najnowszymi technologiami i narzędziami Microsoft.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Jeśli nie jesteś fanem zgiełku korporacji, to praca w naszej firmie, która zachowała swoją bezpośrednią i życzliwą kulturę pracy, może być wyjątkowo atrakcyjna.
  • Jeśli nie jesteś fanem zgiełku wielkich miast i korków, to będziesz pracować w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce (a według wielu z nas, nie tylko w Polsce), które pozwala na uprawianie różnorodnych sportów i aktywności.
  • Środki na relokację dla osób przeprowadzających się do Jeleniej Góry.
  • Inne apanaże : dopłata do karty Multisport, darmowe polskie jabłka, kolumbijskie banany i cukierki, imprezy integracyjne, pizza days, pasztetowe czwartki, życiowa rola w filmie #HRejterów.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • pakiet relokacyjny
  • pikniki rodzinne

CodeTwo

Jesteśmy polską firmą software'ową, istniejącą od 2007 roku. Znani jesteśmy przede wszystkim jako autor najpopularniejszego na świecie rozwiązania do zarządzania podpisami w mailach, ale także jako producent wielokrotnie nagradzanych narzędzi do migracji i backupów środowisk Microsoft 365.

Z naszych autorskich rozwiązań korzysta obecnie ponad 110 000 firm ze 170+ krajów, w tym firmy z listy Fortune 500.

Obecnie nasz zespół liczy ponad 100 osób, które pracują w biurach w Jeleniej Górze, Wrocławiu oraz zdalnie. Część naszych ludzi być może udało Ci się już poznać w naszych hobbistycznych produkcjach filmowych spod szyldu HRejterzy.

Na co dzień zależy nam na tym, aby wszyscy w naszym zespole mogli się samorealizować przez pracę, rozwijać i twórczo wykorzystywać swoje umiejętności i predyspozycje.

Wg nas firma nie może być nastawiona na maksymalny zysk za wszelką cenę , dlatego też w swoich działaniach kierujemy się ściśle określonymi zasadami m.

in. wzajemnym szacunkiem i uczciwością oraz najwyższą jakością i profesjonalizmem. Chcemy po prostu na co dzień robić zajebiste rzeczy i wracać do domu z myślą, że to, co robimy, ma duży sens.

Więcej na temat naszej firmy możesz dowiedzieć się na stronie : https : / / www.codetwo.pl / praca / .

Klikając w przycisk Aplikuj lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez CodeTwo spółka z o.

o. sp.k. z siedzibą w : Wolności 16, 58-500 Jelenia Góra (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne : (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia);

c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania. Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji. Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 60 dni, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem : [email protected].