Doradca Ubezpieczeniowy

Wrocław, dolnośląskie, Polska
PZU Życie SA
Źródło : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalne doradzanie klientom w sprawach związanych z ubezpieczeniami zdrowotnymi, indywidualnymi na życie oraz grupowymi
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Obsługa powierzonego portfela klientów

Nasze wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży
  • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym lub indywidualnym
  • Umiejętność pracy na celach sprzedażowych
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Gotowość do otwarcia działalności gospodarczej
  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System wynagrodzenia, który obejmuje : wynagrodzenie stałe, miesięczne prowizje sprzedażowe i premie kwartalne
  • Portfel klientów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
  • Elastyczny czas pracy
  • Umowę agencyjną z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • pakiet zniżek u partnerów Grupy PZU
  • szkolenia i wydarzenia biznesowe
  • akcje promocyjne i konkursy z nagrodami

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Znana marka. Wsparcie. Kariera.

https : / / youtu.be / UmCcLslle2g

https : / / youtu.be / hEOQ f8DUZM

https : / / www.youtube.com / watch?v k90UkHwQwek

https : / / youtu.be / IftiaZ8UbKs

https : / / youtu.be / ZB7wLzNQwB4