Operatorka / Operator Maszyn (k/m/x)

Błonie, mazowieckie, Polska
Mars Polska sp. z o.o.
Źródło : Pracuj.pl

Operatorka / Operator Maszyn (k / m / x)

Miejsce pracy : Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Produkcja karmy dla zwierząt domowych zgodnie z przyjętymi standardami w oparciu o plan produkcyjny oraz obowiązujące procedury bezpieczeństwa i jakości
  • Obsługa oraz nadzór nad pracą maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Kontrolowanie i rejestracja parametrów procesu produkcyjnego
  • Utrzymanie standardów czystości : czyszczenie maszyny oraz obszaru produkcyjnego
  • Usuwanie awarii i zapobieganie poprzez konserwację maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz udział w przeglądach technicznych we współpracy z Technikami Utrzymania Ruchu i zespołem produkcyjnym;
  • Aktywny udział w procesie usprawnień
  • Organizacja pracy osób w danym rejonie (Współpracowników Działu Produkcji, agencji pracy tymczasowej) z możliwością zastępstw na ich stanowiskach pracy

Nasze wymagania

  • Posiadanie zmysłu technicznego pozwalającego zrozumieć pracę maszyny opanować obsługę urządzeń, właściwie zareagować na awarię, rozwiązać problem techniczny
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy zmianowej, 4-brygadowej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę, bez okresu próbnego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzupełnione o dodatek za pracę w godzinach nocnych oraz premię biznesową i świąteczną
  • Pakiet dodatkowych benefitów, m.in.
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny, w tym dostępność placówki na miejscu w fabryce w Sochaczewie
  • pakiet oszczędnościowy
  • kartę Multisport na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie
  • promocyjne ceny na nasze produkty w sklepiku w Sochaczewie
  • Pozytywny i zgrany zespół współpracowników, nastawionych na wiedzę i wspólny cel
  • Szkolenia przygotowujące do pracy na oferowanych stanowisku

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie posiłków

Etapy rekrutacji

  • Rejestracja i aplikacja
  • Telefoniczna / Wirtualna rozmowa z rekruterem
  • Udział w wirtualnym panelu rekrutacyjnym
  • Rozpoczęcie pracy

Mars to rodzinna firma z ponad stuletnią tradycją. Codziennie tworzymy produkty, których marki są znane na całym świecie, takie jak M&M’S®, SNICKERS®, TWIX®, MILKY WAY®, PEDIGREE®, ROYAL CANIN®, WHISKAS®, ORBIT®, SKITTLES®, czy UNCLE BEN'S®.

Ponieważ nasi Współpracownicy są tak różni, jak różne są nasze produkty, każdemu z nich oferujemy indywidualne podejście do rozwoju oraz chcemy zapewnić wieloletnią karierę.

To co nas łączy to Pięć Zasad, czyli Jakość, Odpowiedzialność, Wzajemność, Wydajność i Wolność. Wierzymy, że świat, jakiego pragniemy jutro, zaczyna się od tego, jak prowadzimy nasz biznes dzisiaj.

Działamy w ponad 80 krajach, a w Polsce jesteśmy obecni od blisko 30 lat. Nasze biura i fabryki mieszczą się w Warszawie, Poznaniu, Niepołomicach k.

Krakowa oraz w Sochaczewie i Błoniu. Nasz dział sprzedaży jest aktywny na terenie całego kraju. Oprócz produkcji i sprzedaży, w Polsce ulokowane są również globalne centra usług wspólnych.