Pracownik pomocniczy transportu

Łódź, Polska
Randstad Polska

Posiadasz prawo jazdy kat. B i chciałbyś zdobyć doświadczenie? Lubisz rozwijać swoje umiejętności oraz poznawać nowych ludzi?

Aplikuj już dziś i dołącz do grona naszych pracowników.

Miejsce pracy - Łódź

oferujemy

  • stawka miesięczna 2844 - 3172 zł netto (na rękę)
  • praca na 3 zmiany (6 : 00 / 14 : 00 / 22 : 00)
  • umowę o pracę tymczasową (wszystkie składki odkładane)
  • darmowy dojazd do pracy z Łodzi (Teofilów, Radogoszcz, Centrum) i okolic (kierunki : Zduńska Wola, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Zgierz, Koluszki, Brzeziny, Łęczyca, Tuszyn itp.)
  • benefity pozapłacowe (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki do kina, teatru, itp.)

zadania

  • prace magazynowe
  • dostarczanie komponentów na linie produkcyjne

oczekujemy

  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • dokładności i sumienności
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Podobne oferty
Pracownik pomocniczy stolarza Łódź, Łódzkie
Pracownik magazynu logistycznego Łódź, Łódzkie