Agent Nieruchomości

Centrum, Poznań
RE/MAX
Źródło : Just Join IT

RE / MAX to międzynarodowa sieć biur nieruchomości z know-how opartym o niemal 50 letnie doświadczenie. To stabilna, mocna i rozpoznawalna marka na całym świecie.

Lider w branży nieruchomości. Wyznaczamy ścieżkę, którą podążają inni.

Twój zakres obowiązków :

budowanie bazy Klientów oraz utrzymywanie relacji z nimi

kompleksowa obsługa transakcji sprzedaży i wynajmu nieruchomości

opracowywanie planów marketingowych nieruchomości

przygotowywanie ofert oraz prezentacje nieruchomości

Nasze wymagania

bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w podejmowaniu decyzji

wysoka kultura osobista, odpowiedzialność

zaangażowanie, chęci do dalszego rozwoju, pozytywne nastawienie

dążenie do realizacji założonych celów, systematyczna praca

Mile widziane

doświadczenie w branży

znajomość języka angielskiego

To oferujemy

maksymalny model wynagrodzeń, który daje możliwość osiągania bardzo wysokich dochodów

wsparcie marketingowe

Know-how w zakresie pozyskiwania umów na wyłączność

profesjonalne szkolenia oraz pełne wdrożenie

wsparcie doświadczonego mentora, na którego zawsze będziesz mógł liczyć

wsparcie administratora biura, który pomoże Ci w prowadzeniu każdej transakcji

przejrzystą ścieżkę kariery

możliwość stworzenia własnego zespołu

narzędzia sprzedażowe - oprogramowanie CRM, dostęp do bazy klientów

własną stronę www

międzynarodowe i polskie szkolenia i konferencje RE / MAX

Benefity

możliwość pracy zdalnej

elastyczny czas pracy

spotkania integracyjne

napoje

program rekomendacji pracowników

inicjatywy dobroczynne

Ścieżka kariery RE / MAX

Kontakt z biurem lub Rekruterem RE / MAX

Wstępna rozmowa

Dni otwarte w wybranym biurze

Decyzja na TAK

Szkolenie wstępne RE / MAX Accelerate część I

Szkolenie praktyczne RE / MAX Compas

Szkolenie RE / MAX Accelerate część II

Licencja Agenta RE / MAX