Pracownik produkcji->4700 zł brutto/h->transport->polecenie 1500 zł

Podzamcze, Polska
Randstad Polska

Chcesz współtworzyć legendę motoryzacji?

Dołącz do grona pracowników lidera w branży produkcji tarcz hamulcowych!

Absolwenci szkół średnich mile widziani!

Nie czekaj! Aplikuj już teraz lub wyślij sms o treści " cnc " a oddzwonimy i zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne!

oferujemy

  • bezpłatny dojazd z : Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Zawiercia, Poręby, Ciągowic, Łaz, Sławkowa, Olkusza, Czeladzi, Będzina, Mysłowic, Myszkowa, Tychów, Katowic, Siemianowic Śląskich, Sławniowa, Pilicy, Kocikowej, Podzamcza, Ogrodzieńca, Niegowonic, Okradzionowa
  • zdobycie cennego doświadczenia w branży motoryzacyjnej
  • otrzymanie wewnętrznego certyfikatu CNC po ukończeniu szkolenia
  • po okresie wdrożenia 3 m-ce pracujesz pod okiem Opiekuna
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • możliwość przejścia bezpośrednio w struktury Klienta - pierwsza możliwość po pół roku
  • stawkę godzinową 28 zł brutto *
  • 2-tygodniowe wdrożenie pod okiem Opiekuna - płacimy jak normalną dniówkę
  • bogaty system premiowy ( premia frekwencyjna 600 zł , produkcyjna 7% i regulaminowa 8%)
  • program poleceń - 1500zł / os poleconą do pracy
  • wolne święta
  • dla pracowników zniżki na produkty do 40%
  • pakiet benefitów Randstad Plus (ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa)
  • nasze biuro znajduje się na terenie zakładu - opieka i wsparie na miejscu
  • stawka brutto ze wszystkimi dodatkami

zalżne od frekwencji i zangażowania pracownika

zadania

  • 80% to praca pod okiem Opiekuna na indywidualnym stanowisku pracy przy obróbce tarcz hamulcowych, kontroli jakości detali zgodnie z dokumentacją techniczną, wykonywaniu pomiarów
  • 20% to uzupełnianie dokumentacji technicznej

oczekujemy

  • wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego
  • podstawy rysunku technicznego oraz umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka)

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47