Młodszy Technik ds. Testów

PL_Gliwice
Johnson Matthey

Stanowisko : MŁODSZY TECHNIK DS. TESTÓW

Lokalizacja : GLIWICE

Wsparcie zespołu na czas określony (6 miesięcy)

Johnson Matthey Battery Systems jest częścią Johnson Matthey, międzynarodowej firmy specjalizującej się w produkcji zaawansowanych materiałów chemicznych, działającej na rynku międzynarodowym od ponad 200 lat.

Johnson Matthey Battery Systems jest czołowym dostawcą systemów akumulatorów litowo - jonowych w Europie. Firma, nieprzerwanie od ponad 20 lat, dostarcza zaawansowane akumulatory o różnej mocy i pojemności współpracując z globalnymi liderami rynku : elektronarzędzi, rowerów elektrycznych, medycznego, przemysłowego (AGV) oraz wielu innych.

Do naszego zakładu w Gliwicach poszukujemy Młodszego Technika ds. Testów (Dział R&D).

Główne obowiązki :

  • Wsparcie przy realizacji testów zestawów bateryjnych zgodnie z normą UN38.3, testów jakościowych lub innych testów wymaganych przez klientów;
  • Dokumentowanie testów oraz przygotowywanie raportów z przeprowadzonych badań;
  • Prowadzenie dokumentacji, raportów, analiz zgodnie z procedurami wewnętrznymi;

Analiza i reagowanie na pojawiające się problemy techniczne w obsługiwanym obszarze.

Czy jesteś idealnym kandydatem / -ką?

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mechanika, elektronika, informatyka, automatyka lub pokrewne);
  • Znajomość MS Office, w szczególności aplikacji Excel;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i zdolności manualne;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętności analityczne;

Orientacja na kulturę bezpieczeństwa.

Mile widziane :

Znajomość normy UN38.3;

Znajomość języka angielskiego

Umiejętność tworzenia prezentacji w środowisku PowerPoint;

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji;
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu;
  • Możliwość rozwoju zawodowego zapewniamy szkolenia, zdobywanie uprawnień i kursy językowe;

Prywatną opiekę medyczną,

Dofinansowanie do wypoczynku oraz Karty Multisport,

Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.