Stolarz / Cieśla Szalunkowy

Mszczonów, mazowieckie, Polska
PEKABEX
Źródło : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Mszczonów

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i montaż nowych szalunków;
  • Rozbiórka starych szalunków;
  • Praca przy użyciu narzędzi stolarskich (piła tarczowa, piła formatowa, frezarka);
  • Praca w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22).

Nasze wymagania

  • Chęć do nauki nowych umiejętności;
  • Gotowość do podjęcia długofalowej współpracy;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Doświadczenie w pracach stolarskich.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

PEKABEX

Pekabex od ponad 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji.

Produkujemy elementy wykorzystywane do realizacji w nowoczesnej technologii modułowej obiektów takich jak : hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi, osiedla mieszkaniowe, mosty i tunele, w sześciu fabrykach w Poznaniu, Bielsku-Białej, Mszczonowie, dwóch w Gdańsku, a także w niemieckim Marktzeuln.

Prowadzimy inwestycje budowlane w Polsce, krajach skandynawskich i Niemczech. Naszą największą wartością są ambitni, zaangażowani i lubiący swoją pracę ludzie.

Działamy odpowiedzialnie i rzetelnie.