Specjalista ds. Administracji Personalnej z językiem niemieckim

śląskie, Polska
Advisory Group TEST Human Resources
Źródło : Pracuj.pl

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma ulokowana w nowoczesnym i przestronnym biurze w dobrze skomunikowanej części Krakowa.

Zatrudnia ponad 1000 osób na wszystkich poziomach stanowisk. Firma dla spółek ze swojej grupy zapewnia usługi, m.in. z zakresu Finansów, Księgowości, Human Resources, Raportowania oraz Zakupów.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej oraz bazy kandydatów w odpowiednich systemach HR-owych
  • Procesowanie aplikacji pracowników, formularzy, statystyk i innych materiałów poufnych
  • Przygotowanie raportów i analiz z zakresu HR
  • Wspieranie pracowników w kwestiach związanych z administracją personalną oraz kalkulacją benefitów
  • Odpowiadanie na pytania pracowników dotyczące różnych obszarów HR za pośrednictwem maila, telefonu lub innymi drogami
  • Przygotowanie dokumentów personalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami ochrony danych osobowych
  • Opracowanie i aktualizacja wewnętrznych procedur

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze HR, obsługi klienta lub księgowości
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • Min. podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi Windows i MS Office
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność
  • Otwartość na pracę w grupie
  • Systematyczność i dokładność
  • Zorientowanie na klienta

Pracodawca oferuje

  • Możliwość rozwoju w obszarze Human Resources
  • Solidne wdrożenie do pracy
  • Pracę w renomowanej firmie oraz międzynarodowym środowisku
  • Świetną atmosferę w pozytywnym zespole
  • Codzienny kontakt z językiem niemieckim
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość dostosowania miejsca oraz godzin pracy do prywatnych potrzeb - możliwość pracy zdalnej, rozpoczęcie pracy między 7.00 a 10.00
  • Spełnienie marzeń o dalekich podróżach, dzięki atrakcyjnym zniżkom na bilety lotnicze

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w uzupełnionym przeze mnie formularzu oraz załączonych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji wskazanego przeze mnie procesu rekrutacji przez AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (ul.

Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków)

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul.

Zwierzynieckiej 30 wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 113. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb realizacji wskazanego procesu rekrutacyjnego lub także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych w przypadku wyrażenia przez Państwa stosownej zgody.

W procesach przetwarzania danych osobowych AG TEST HR nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda oraz uzasadniony interes administratora danych jakim jest dokonywanie oceny Państwa aplikacji / doświadczenia / umiejętności oraz rekomendowanie na tej podstawie ofert pracy.

Przetwarzane przez administratora dane osobowe będą przechowywane do czasu wycofania udzielonej przez Państwa zgody.