Pracownik Sklepu (pełny etat)

Nowy Tomyśl
Lidl PL
Ta oferta pracy nie jest już dłużej dostępna w Twoim kraju.

Podsumowanie

W Lidlu cenimy naszych Pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia.

Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz Program Wsparcia Pracowników.

Ponadto otrzymasz dodatek za pranie odzieży roboczej i bony świąteczne. Oferujemy wsparcie Instruktora i Opiekuna w trakcie wdrożenia oraz udział w szkoleniach.

Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach informacyjno-motywacyjnych.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy Kandydatek / Kandydatów na stanowisko : Pracownik Sklepu.

Twoje zadania

  • Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów
  • Utrzymanie porządku w sklepie
  • Wykładanie towaru
  • Bieżąca obsługa Klientów
  • Obsługa stanowiska kasowego
  • Możliwość specjalizacji w jednym z obszarów asortymentowych

Twoje kompetencje

  • Chęć długotrwałej współpracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
  • Dokładność, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego
  • Mile widziane aktualne badania sanitarno epidemiologiczne
  • Mile widziane doświadczenie w branży handlowej oraz / lub w pracy fizycznej

Oferujemy

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia
  • Pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny : prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życiebezpłatna aplikacja do nauki języków obcychkarta MultiSport / Medicover Sportkupony rabatowe na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszkaProgram Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych
  • Wsparcie Instruktora i Opiekuna w trakcie wdrożenia
  • Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Zastępcy Managera Sklepu
  • Możliwość dostosowania grafiku do twoich potrzeb
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

RÓWNE PŁACE

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.