HR Specialist

Kraków
Pajmon CPT Sp. z. o. o.

OFERUJEMY

Rodzaj umowy : Umowa o pracę

Wymiar pracy : pełny etat

Ilość dostępnych etatów : 2

Pajmon CPT specjalizuje się w dostarczaniu pracowników stałych i tymczasowych na różnorodne stanowiska, w zależności od konkretnych zamówień i wymagań naszych Klientów.

Zatrudniamy pracowników w ramach różnych gałęzi przemysłu : spożywczego, metalurgicznego, chemicznego, sanitarnego, budowlanego, paliwowo energetycznego, logistyki i przeładunku, obsługi klienta oraz wielu innych.

Obecnie poszukujemy HR Specjalistę do naszego biura w Krakowie.

WYMAGANIA

Język : polski

Wykształcenie wyższe (preferowane ZZL / Psychologia).

Min. 3-letnie doświadczenie na adekwatnym stanowisku pracy w działach Human Resources.

Praktyczna znajomość procesów i narzędzi HR.

Dobra znajomość prawa pracy.

Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel).

Wysoka kultura osobista i kompetencje interpersonalne.

Wielozadaniowość zaangażowanie i orientacja na cel.

Samodzielność w działaniu oraz kreatywność.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Udział w realizacji strategii personalnej firmy.

Wsparcie managerów / pracowników w tematach z zakresu zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji.

Udział we wdrażaniu / koordynowaniu procesów HR (, EI, rozwój / szkolenia, EB, budowanie i doskonalenie matrycy kompetencji, opisów stanowisk pracy itd.).

Tworzenie i nadzór nad procedurami z zakresu ZZL.

Raportowanie wskaźników HR.

Współpraca z jednostkami administracji publicznej w zakresie ZZL (, PUP itd.).

Ścisła współpraca z Działem Kadr i Płac.