Samodzielna/-y Księgowa/-y

Wrocław, Polska
Just Talents Justyna Celi

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko :

Samodzielnej Księgowej / Samodzielnego Księgowego

Lokalizacja : Wrocław

Zakres obowiązków :

  • Prowadzenie pełnych ksiąg klientów biura rachunkowego;
  • Sporządzanie niezbędnych deklaracji do US, ZUS, a także informacji do GUS;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych dla klientów biura;
  • Bezpośrednią współpracę z klientami biura.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Doświadczenia w pracy ze spółkami prawa handlowego;
  • Umiejętności praktycznego zastosowania przepisów podatkowych;
  • Doświadczenia w miesięcznych oraz rocznych zamknięciach spółek prawa handlowego;
  • Dokładności i zaangażowania w wykonywane obowiązki;
  • Znajomości języka angielskiego - mile widziane;
  • Znajomości programu Comarch ERP Optima oraz doświadczenia w pracy w biurze rachunkowym będą mile widziane.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym szkolenia;
  • Dofinansowanie do opieki medycznej, karty sportowej, ubezpieczenia grupowego;
  • Dużą samodzielność oraz zdobywanie doświadczenia we współpracy z firmami z różnych branż.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację bezpośrednio przez formularz, który znajduje się po kliknięciu w "Aplikuj".

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23483.