Specjalista do spraw procesów księgowo - administracyjnych - praca zdalna

Praca zdalna • Częstochowa, śląskie, Polska
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych.

Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży BPO / SSC pooszukujemy kandydatów na stanowisko księgowe z językiem niemieckim.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie oraz księgowanie faktur sprzedaży, not odsetkowych
  • weryfikowanie oraz księgowanie faktur zakupu oraz wyciągów bankowych
  • realizacja bieżących płatności
  • księgowanie kompensat i list płac
  • uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami oraz stanu ich obrotów i sald

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego
  • roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku księgowym (AP,AR,GL)
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki - ekonomia, finanse, rachunkowość, zarządzanie
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office
  • Znajomość systemu SAP - dodatkowy atut
  • Wiedza z obszaru środków trwałych - dodatkowy atut
  • Komunikatywność, motywacja, zaangażowanie

Benefity

  • możliwość pracy z dowolnego miejsca w Polsce oraz pracy w trybie hybrydowym z takich miast jak łódź, Wrocław, Kraków, Poznań
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów pozapłacowych : prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
  • możliwości rozwoju i szybkiego awansu
  • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje