Stażysta w Dziale Marketingu

Warsaw
Panasonic

Warsaw

Panasonic Central Eastern Europe Group as soon as possible

O TOBIE

  • Interesujesz się tematyką związaną ze marketingiem (trade & marcom)?
  • Nie boisz się rozmów z ludźmi i jesteś otwarty na rozwiązywanie problemów?
  • Jesteś dociekliwy, uporządkowany i skrupulatny?
  • Chciałbyś zdobyć doświadczenie w pracy w dziale związanym z marketigiem (trade & marcom)?
  • Nie boisz się wyzwań i różnorodnych obowiązków?
  • Znasz język angielski biegle w mowie i piśmie? (warunek konieczny)

Jeśli twierdząco odpowiadasz na powyższe pytania, to pasujesz do Naszego Teamu Marketingu w Panasonic!

TWOJE OBOWIĄZKI

  • Poznaniem specyfiki działu marketingu (trade & marcom)
  • Wsparciem teamu marketingu w codziennych obowiązkach, kontakt z agencjami zewnętrznymi, wsparcie w bieżących projektach specjalistów i managerów, przygotowywanie wstępnych tłumaczeń materiałów reklamowych (ENG-PL), itp.

OFERUJEMY CI

  • możliwość odbycia płatnego stażu (umowa zlecenie)
  • elastyczny czas pracy (- h / tydzień)
  • możliwość poznania specyfiki pracy firmy i zdobycie doświadczenia w międzynarodowej korporacji

Będziesz miał szansę :

  • zapoznania się z kulturą Panasonic
  • zmierzenia się z rzeczywistymi wyzwaniami przy wsparciu doświadczonych specjalistów i ekspertów
  • poznania specyfikę pracy w międzynarodowej korporacji
  • zdobycia wiedzę i nowe umiejętności poprzez zaangażowanie w bieżące zadania i projekty

Jeżeli jesteś studentem ostatnich lat studiów - spróbuj swoich sił w programie stażowym

w Panasonic!

Uczestnicy stażu pod okiem ekspertów przygotowują się do wykonywania zadań

w wybranej specjalności zawodowej. Najlepsi stażyści mają szansę na zatrudnienie.