Operator wózka widłowego - transport pracowniczy

Mysłowice, Polska
Randstad Polska

Niech Twoja kariera rozkwitnie na wiosnę! Posiadasz uprawnienia UDT i chcesz rozpocząć pracę jako operator wózka widłowego?

Mamy dla Ciebie ofertę pełną korzyści!

Aż 97% kandydatów ocenia spotkania rekrutacyjne z nami jako wartościowe, a 3 na 4 osoby rozpoczynające pracę są zadowolone ze współpracy z nami.

Nie czekaj i aplikuj już dziś!

lokalizacja : Bieruń

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 4100 zł brutto i wypłatę zawsze na czas
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane składki, płatne zwolnienia chorobowe i urlop)
  • dodatki : za pracę w nocy, za pracę w weekendy
  • paczki produktowe wydawane cotygodniowo : jogurty, serki, produkty mleczne
  • transport pracowniczy - zapewniony również w weekendy
  • bogaty system benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżka na zakupy, ubezpieczenie grupowe)

zadania

  • obsługa wózka widłowego,
  • składowanie, wydawanie, rozpakowywanie i pakowanie towarów

oczekujemy

  • uprawnień do kierowania wózkami widłowymi (wydanych przez UDT) ,
  • książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym, weekendy mile widziane

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47