Specjalista/ -ka ds. Kadr i Płac

Warszawa, Polska
mainpartners

Firma Main Partners poszukuje osoby na stanowisko "Specjalista / -ka ds. Kadr i Płac". S iedziba firmy mieści się w Warszawie - Żoliborz, przy ul.

Bieniewickiej 26. Twój zakres obowiązków.

samodzielne sporządzanie list płac,

sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, GUS, PFRON,

rozliczanie umów cywilnoprawnych, umów o pracę,

przygotowywanie dokumentów do umów o pracę i zleceń,

zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników

ustalanie uprawnień do wynagrodzenia chorobowego, zasiłku chorobowego, zasiłku opiekuńczego, wynagrodzenia za czas urlopu

wprowadzanie przelewów bankowych,

przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby Klientów,

aktywna współpraca z działem księgowości,

Nasze wymagania

wyższe wykształcenie kierunkowe lub kierunek pokrewny,

samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów,

dobra organizacja pracy, dokładność,

znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu ubezpieczeń, społecznych,

znajomość MS Office,

mile widziana znajomość programu Płatnik,

mile widziana znajomość programu Symfonia Kadry i Płace,

znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

umowę zlecenia / umowę o pracę / B2B,

wynagrodzenie w wysokości 7000-9000 zł brutto miesięcznie

pracę w stałych godzinach w miłej atmosferze,

pracę na stanowisku z możliwością rozwoju,

praca w dogodnej lokalizacji - w pobliżu metra Marymont