Handlowiec Terenowy

Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Grudnik Sp. z o.o.
Źródło : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwany Handlowiec Terenowy do obsługi instalatora i firm wykonawczych
  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów i inwestycji,
  • podtrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami,
  • realizowanie strategii handlowej firmy,
  • przygotowywanie ofert dla klientów,
  • obsługa klientów i realizacja zamówień we wskazanym mieście oraz na terenie woj. Lubuskiego
  • planowanie dostaw.

Nasze wymagania

  • znajomość branży sanitarnej, hydraulicznej, grzewczej min. 2 lata warunek konieczny,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • nastawienie na osiąganie celów,
  • dynamizm w działaniu i dobra organizacja czasu pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność, zaangażowanie w powierzone obowiązki.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze połączone z motywacyjnym systemem premiowym,
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę,
  • ciągły rozwój dzięki pakietowi szkoleń branżowych,
  • jednozmianową pracę od poniedziałku do piątku,
  • niezbędne narzędzia pracy : samochód służbowy, komputer, telefon.

Osoby chcące dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV z następującą zgodą : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Handlowiec Terenowy ogłoszonej dnia 22.

04.2021 i prowadzonej przez firmę Grudnik Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałem / am poinformowany / a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Ogólnopolska firma handlowa działająca w branży instalacyjno sanitarnej i grzewczej, poszukuje kandydatów na stanowisko :

miejsce pracy : Gorzów Wielkopolski i teren woj. Lubuskiego

Proszę o zamieszczenie w CV następującej zgody : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Handlowiec Terenowy ogłoszonej dnia 20.

05.2022 i prowadzonej przez firmę Grudnik Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałem / am poinformowany / a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."